»
Contact » Blog » Activitati de vara 2020 – ne intalnim cu prietenii pe litoral

Activitati de vara 2020 – ne intalnim cu prietenii pe litoral

Suntem cu totii de acord ca vara aceasta este una atipica, insa trebuie sa ne adaptam. Nu am pus pe plan secundar distractia, dar am extins masurile de protectie si siguranta. De-a lungul anilor de cand ne ocupam de organizarea evenimentelor pentru copii, ne-am facut multi prieteni cu care ne place sa ne intalnim si in vacanta. Vara aceasta va dam intalnire la Mera Resort Venus si Onix, unde v-am pregatit o multime de activitati antrenante. 

Echipa Golden Party si FUNtasticii prezinta spectacole in aer liber precum: Campionatul de Aram Zam Zam, teatru de papusi Petrecere la Palat, intalnire cu personaje de poveste si personaje din desene animate (mascote), dar si jocuri distractive la piscina (inviorare, aqua gym, etc). 

Ne preocupa si educatia micutilor, asa ca in activitatiile noastre, inseram mereu si concepte menite sa educe prin joaca. Zana Maseluta face educatie sanitara copiilor si intreaga echipa se asigura ca se respecta normele de igiena si reglementarile impuse referitoare la distantarea sociala. 

Intreaga zi este impartita in activitati bine structurare, menite sa asigure distractia si buna dispozitie a familiilor cu copii care aleg sa isi petreaca vacanta in resort. Petrecand cateva zile impreuna si impartind vacanta cu noi, copiii ajung sa se ataseze de echipa noastra tanara de animatori, iar interactiunile devin tot mai reusite. 

Ne dam intalnire cu prieteni vechi, dar ne marim mereu gasca si cu noi prieteni, dornici de joaca. Show-urile in aer liber, muzica potrivita pentru copii si energia echipei noastre, precum si personajele magice interpretate de acestia, ne asigura simpatia micutilor care nu uita sa profite de fiecare zi plina cu soare si veselie.  Cantam, dansam, ne distram si ramanem in siguranta pe intreaga durata a vacantei planificate! 

Dragi parinti, bunici si pitici, va asteptam pe plaja, sa ne relaxam si distram in mod responsabil. Nu va aduceti prea multe griji cu voi, doar simtul responsabilitatii si a pastrarii unor reguli de simt comun: pastrarea distantarii sociale, igenizarea cat mai frecventa a mainilor si purtarea mastii medicale. 

Credem ca aste reguli nu vor sta in calea distractiei si nici nu ne vor afecta negative interactiunea. Promovam bunul simt, grija fata de ceilalti si empatia. Asadar, dragi prieteni, v-am mai zis ca va asteptam la mare cu un program demential de entertaining? 

Sa ne revedem cu bine,
Team Golden Party
 

Servicii
Contact
Firma Petreceri pentru Copii Cluj Napoca 0752.177.811 - Bogdan
0766.725.726 - Loredana
0748.793.009 - Alexandra (Ursitoare botez)
0742.422.000 - Spectacole
 
Organizari Evenimente Copii Cluj office@goldenparty.ro

Facebook   Youtube - Zile Nastere Copii Cluj g+ - Locatii Zile Nastere Copii Cluj Napoca
 

   
Aboneaza-te la newsletter.
Copyright 2021 © Golden Party | 
Activitati de vara si spectacole pentru copii - GoldenParty
Webdesign by Softimpera